• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Nowy śrut QYS

Od niedawna w Polsce dostępny jest nowy śrut dedykowany do konkurencji HFT i FT. Producentem jest chińska firma założona w 1994 roku - Qiang Yuan Sports, która po zdominowaniu krajowego rynku ruszyła ze swoimi produktami na podbój świata.
Tarczowej amunicji firmy Qiang Yuan Sports z powodzeniem używają od lat zawodnicy ISSF zdobywając od 2000 roku szereg medali zarówno na olimpiadach jak i podczas Mistrzostw i Pucharów Świata.

 

 

W ofercie oprócz amunicji Match'owej  znajdziemy kilka wersji śrutu do konkurencji terenowych: Domed , Streamlined i Pointed z wagą w granicach 0,55g.

 

 

 

 

 

Śrut charakteryzuje się bardzo dokładnym wykonaniem oraz dobrą powtarzalnością wagi. Interesujący jest również fakt,  że w wielu testach wersja Pointed (szpic) dawała najlesze skupienia. Pozostaje nam poczekać na pierwsze testy w otwartej przestrzeni i w warunkach zawodów strzelectwa terenowego.
Śrut można nabyć u krajowego dystrybutora Vmax2

YouTube Video

  • Najnowsze artykuły
  • Popularne artykuły

Partnerzy

Field Target

ft miniField target (FT) – konkurencja, której zasady zostały najwcześniej określone. Polega na strzelaniu z karabinka pneumatycznego co celów, w których strefa trafienia (KZ) ma wielkość od 15 do 40 mm. Cele umieszczone są na dystansie od 8 do 50 metrów.  [ więcej ]

Hunter Field Target

hft poprawiony miniHunter field target (HFT) – konkurencja, której zasady opracowano trochę później niż FT. Głównym zamysłem tej konkurencji jest wprowadzenie zasad bardziej zbliżonych do tych, które spotyka się podczas polowań. [ więcej ]

Silhouette

sylwetki miniSilhouette (z ang. sylwetki) to nic innego jak wycięte z kilkumilimetrowej, stalowej blachy sylwetki zwierząt: kurczak, dzik, indyk i muflon, ustawione na podwyższeniu (półce), na określonych odległościach. Jedynym zadaniem strzelca jest trafić jednym strzałem każdą sylwetkę strącając ją z półki. [ więcej ]

Popular News

TARGI IWA 2013

TARGI IWA 2013

2013-03-05 08:33:59

Odznaka strzelecka PFTA

Odznaka strzelecka PFTA

2013-03-06 01:19:51

Mistrzostwa Świata HFT 2015 - podział ...

Mistrzostwa Świata HFT 2015 - podział ...

2015-01-30 19:24:24

Odszedł Andrzej Skiba

Odszedł Andrzej Skiba

2013-11-06 17:56:33

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %