• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Mistrzostwa Polski PFTA 2020

HFT1Po dwóch dniach zmagań rozgrywanych w podwarszawskiej Kulkówce poznaliśmy najlepszych tegorocznych strzelców terenowych w Polsce.

W kategorii HFT1 tytuł mistrza Polski wywalczył aktualny vicemistrz świata WHFTO Janusz Pelucha.

Tytułu mistrzowskiego z roku 2019 nie obronił Jacek Kostowski, który po weekendowej rywalizacji musiał zadowolić się drugą lokatą.
Po udanym strzelaniu w dniu dzisiejszym do plejady gwiazd dołączył Mirosław Maciejewicz zajmując najniższy stopień podium.|
Z rywalizacji w niecodziennych okolicznościach odpadł zwycięzca z pierwszego dnia i aktualny mistrz świata WHFTO Dariusz Kida gdyż podczas pomiaru na chrono jego karabinek przekroczył dopuszczalną energię.


W kategorii HFT2 zwyciężył Sławomir Wiśniewski tym samym dodając do swoich dwóch tytułów vicemistrza świata z 2018 i 2019 roku upragniony tytuł mistrzowski naszego kraju. Za nim na podium uplasował się Sławomir Opiela - obrońca tytułu i jednocześnie mistrz świata tej kategorii z roku 2019 dwóch organizacji WHFTO i WHFTA. Mistrz świata HFT 2 z 2018 roku Tomasz Marszałek zajął trzecią lokatę.
HFT2
Konkurencję Silhouette zdominował Krzysztof Szałkowski. Za nim na podium stanął Dariusz Kida i Janusz Pelucha.

zbiorcze

Wśród drużyn najwyższy stopien podium zajęła ekipa gospodarzy - WKFT.

Wszystkim zwycięzcom jak i uczestnikom gratulujemy!!!

YouTube Video

  • Najnowsze artykuły
  • Popularne artykuły

Partnerzy

Field Target

ft miniField target (FT) – konkurencja, której zasady zostały najwcześniej określone. Polega na strzelaniu z karabinka pneumatycznego co celów, w których strefa trafienia (KZ) ma wielkość od 15 do 40 mm. Cele umieszczone są na dystansie od 8 do 50 metrów.  [ więcej ]

Hunter Field Target

hft poprawiony miniHunter field target (HFT) – konkurencja, której zasady opracowano trochę później niż FT. Głównym zamysłem tej konkurencji jest wprowadzenie zasad bardziej zbliżonych do tych, które spotyka się podczas polowań. [ więcej ]

Silhouette

sylwetki miniSilhouette (z ang. sylwetki) to nic innego jak wycięte z kilkumilimetrowej, stalowej blachy sylwetki zwierząt: kurczak, dzik, indyk i muflon, ustawione na podwyższeniu (półce), na określonych odległościach. Jedynym zadaniem strzelca jest trafić jednym strzałem każdą sylwetkę strącając ją z półki. [ więcej ]

Popular News

TARGI IWA 2013

TARGI IWA 2013

2013-03-05 08:33:59

Odznaka strzelecka PFTA

Odznaka strzelecka PFTA

2013-03-06 01:19:51

Mistrzostwa Świata HFT 2015 - podział ...

Mistrzostwa Świata HFT 2015 - podział ...

2015-01-30 19:24:24

Odszedł Andrzej Skiba

Odszedł Andrzej Skiba

2013-11-06 17:56:33

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %